مدیرعامل شرکت ویراپویش سپید، از آمادگی این شرکت، جهت تولید تراورس‌های کامپوزیت، برای اولین بار در کشور خبر داد و اظهار کرد که این تراورس‌ها به مراتب با کیفیت‌تر بوده و می‌توانند جایگزین تراورس‌های چوبی موجود شوند.

محمدرضا عسکری، مدیرعامل شرکت ویراپویش سپید در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ریل نیوز، اهم فعالیت‌های این شرکت در حوزه حمل و نقل ریلی را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه عمده فعالیت این شرکت، اختصاص به تولید فرش PU که جاذب ارتعاش و نویز در سیستم ریلی است، دارد، گفت: در واقع این شرکت نخستین مجموعه است که به تولید این نوع محصول می‌پردازد.

مدیرعامل شرکت ویراپویش سپید، با اشاره به اینکه کاربرد این محصول در بستر ریلی و در مکان‌هایی که پل راه‌آهن و مترو قرار دارد یا در مناطقی که از زیر ساختمان‌های قدیمی، بافت‌های فرسوده و مراکز تاریخی واقع شده‌اند، استفاده می‌شود، خاطرنشان کرد: در گذشته، این محصول، از خارج وارد کشور می‌شد؛ اما از سال گذشته، این شرکت توانسته است تمامی محصول را تولید و آن را روانه بازار کند.

عسکری عنوان کرد: اکنون به طور روزانه، حدود ۳۰۰ مترمربع از این نوع محصول را تولید می‌کنیم و به تدریج و گام به گام به صادرات محصول نزدیک می‌شویم.

وی، از راه‌اندازی خط تولید جدید، جهت ساخت تراورس کامپوزیت، از سوی این شرکت خبر داد و خاطرنشان کرد: این تراورس‌ها می‌توانند جایگزین تراورس‌های چوبی یا بتنی شوند.

مدیرعامل شرکت ویراپویش سپید، با بیان اینکه تراورس‌های کامپوزیت به مراتب با کیفیت‌تر از تروارس‌های چوبی موجود هستند، افزود: این شرکت آمادگی دارد تا تمامی تروارس‌های چوبی را در سراسر کشور بهسازی و اصلاح کند.

لازم به ذکر است؛ شرکت ویراپویش سپید، در سال ۱۳۸۷، در حوزه محصولات پلیمری و تجهیزات آزمایشگاهی ریلی، آغاز به کار کرده است و به عنوان یک شرکت دانش بنیان، با تکیه بر دانش جوانان نخبه و متخصصین بومی، در زمینه طراحی، ساخت و قطعات پلیمری و همچنین در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی در صنعت ریلی فعالیت دارد.

تراورسحمل و نقل ریلیراه‌آهن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *